GdHBfzBd
ناخن بیل مکانیکی

لیست قیمت ناخن DM

شماره های تماس

لیست قیمت ناخن DM

لیست قیمت ناخن DM

شرکت استیل ریزان تولید کننده محصولات ناخن و کلنگ DM می باشد. این شرکت در زمینی به مساحت 58.500 متر مربع در سال ۱۳۶۸ در شهرستان قم به بهره برداری رسید.

ناخن‌های بیل مکانیکی در انواع مختلفی عرضه می‌شوند، که هر کدام وظایف و کاربردهای خاصی را بر عهده دارند. برخی از انواع ناخن‌های بیل مکانیکی عبارتند از:

1. ناخن حفاری (Bucket Tooth): این ناخن‌ها برای حفاری خاک، سنگ و مواد سخت در عملیات حفاری استفاده می‌شوند. طراحی آنها برای بریدن و نفوذ در مواد سخت و مقاوم است.

2. ناخن تخریب (Demolition Tooth): این ناخن‌ها برای عملیات تخریب ساختمان‌ها و سایر سازه‌ها استفاده می‌شوند. طراحی آنها برای شکستن و خرد کردن سازه‌ها و مواد سخت مناسب است.

3. ناخن جمع‌آوری (Grapple Tooth): این ناخن‌ها برای جمع‌آوری و نقل و انتقال مواد و اشیاء مختلف استفاده می‌شوند. طراحی آنها به صورت قابل باز و بسته شدن می‌باشد تا بتوانند مواد را بگیرند و نگه دارند.

4. ناخن بالا بردن (Lifting Tooth): این ناخن‌ها برای بالا بردن اشیاء سنگین و قرار دادن آنها در مکان مورد نظر استفاده می‌شوند. طراحی آنها برای داشتن ظرفیت بالابری و استحکام مناسب مهم است.

5. ناخن چنگ (Clamshell Tooth): این ناخن‌ها برای عملیات چنگ‌زنی و گرفتن مواد و اشیاء استفاده می‌شوند. طراحی آنها برای داشتن قابلیت چنگ‌زنی و نگه‌داشتن محکم مواد مناسب است.

این تنها برخی از ناخن‌های استفاده شده در بیل مکانیکی هستند و برندها و مدل‌های مختلفی نیز در بازار وجود دارند. انتخاب مناسب ناخن بستگی به نیازها و نوع عملیاتی که قرار است انجام شود دارد.

شرکت استیل ریزان در سال ۱۳۷۸ موفق به دریافت گواهینامه سیستم کنترل کیفیت ISO ۹۰۰۱ : ۱۹۹۴ از شرکت DNV شد و در سال ۱۳۸۵ در استمرار این راه، سیستم گواهینامه ISO ۹۰۰۱ : ۲۰۰۸ را اخذ نموده است.
شرکت استیل ریزان محصولات تولیدی ناخن ، کلنگ و گوشه تیغ ماشین آلات راه سازی را با مارک DM عرضه می نماید.

لیست قیمت ناخن DM

شرکت استیل ریزان (Steel Rezan) یکی از شرکت‌های تولیدکننده قطعات زیربندی برای ماشین‌آلات سنگین و بیل مکانیکی است. این شرکت در زمینه تولید ناخن و کلنگ‌ها، رولیک‌ها، زنجیرها، کفشک‌ها و سایر قطعات زیربندی مربوط به بیل مکانیکی فعالیت می‌کند.

شرکت استیل ریزان محصولات تولیدی ناخن ، کلنگ و گوشه تیغ ماشین آلات راه سازی را با مارک DM تولید و عرضه می نماید.

کوماتسو یدک لیست قیمت ناخن DM

‫0/5 ‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)
شاید این مطلب برای شما مفید باشد:  قیمت کلنگ بیل مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!