GdHBfzBd
فیلترفیلتر کوماتسو

فیلتر هوا لیفتراک کوماتسو

شماره های تماس

فیلتر هوا لیفتراک کوماتسو

فیلتر هوا لیفتراک کوماتسو

فیلترهای هوا برای لیفتراک‌های کوماتسو یکی از اجزای مهم است که در کنترل کیفیت هوای ورودی به موتور و سیستم احتراق تأثیر می‌گذارد. فیلتر هوا در واقع به هوای ورودی به سیستم احتراق دسترسی دارد و ذرات غبار، خاک و سایر آلودگی‌ها را جذب می‌کند تا بتواند هوای پاک و مناسب را به موتور ارسال کند.

برای یافتن و تعویض فیلتر هوای لیفتراک کوماتسو، ابتدا باید مدل و سری لیفتراک خود را تعیین کنید. هر مدل لیفتراک ممکن است از نوع و سایز متفاوتی از فیلتر هوا استفاده کند. برای اطلاعات دقیقتر، بهتر است به دفترچه راهنمای استفاده یا وب‌سایت کوماتسو یدک مراجعه کنید.

علاوه بر این، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های قطعات یدکی لیفتراک یا فروشندگان مجاز کوماتسو در منطقه خود، فیلتر هوای مناسب را برای مدل خاص لیفتراکتان تهیه کنید. آن‌ها به شما فیلتر هوای مطابق با مدل و سری لیفتراک کوماتسوتان را عرضه خواهند کرد.

مواظب باشید که فیلتر هوا را طبق دستورالعمل‌های تعویض سازنده و در بازه‌های زمانی توصیه شده تعویض کنید تا عملکرد بهینه لیفتراک حفظ شود.

فیلتر هوا لیفتراک کوماتسو
فیلتر هوا لیفتراک کوماتسو

فیلترهای هوا در یک لیفتراک کوماتسو وظیفه تصفیه و خنک کردن هوایی که وارد موتور می‌شود را دارد. این فیلتر مسئول جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار، خاک و سایر آلودگی‌ها به داخل موتور می‌باشد. عملکرد صحیح فیلتر هوا می‌تواند در بالا بردن عمر و کارایی موتور و همچنین کاهش مصرف سوخت تأثیر بگذارد.

لیفتراک کوماتسو به طور معمول با فیلتر هوایی که به صورت مستقیم در قسمت جلویی موتور نصب شده است، تجهیز شده است. برای تعویض فیلتر هوا در یک لیفتراک کوماتسو، مراحل زیر را دنبال کنید:

محل نصب فیلتر هوا را پیدا کنید. این معمولاً در نزدیکی موتور و در قسمت جلویی لیفتراک قرار دارد.

باز کردن درب یا قسمت مورد نظر برای دسترسی به فیلتر هوا. این ممکن است نیاز به باز کردن یا برداشتن برخی قطعات باشد.

باز کردن پوشش یا قاب فیلتر هوا. معمولاً با یک پیچ، قفل یا مکانیزم مشابه می‌توان قاب را باز کرد.

کوماتسو یدک فروش انواع فیلترهای هوا لیفتراک کوماتسو

‫5/5 ‫(1 نظر)
‫5/5 ‫(1 نظر)
شاید این مطلب برای شما مفید باشد:  قیمت انواع فیلتر دونالدسون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده است!!